Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
APPLEBANTEXDURACELLELBAPENTELPILOTPOST-ITQConnectSTABILOTORK

Kabler

Forsiden / Apple / Kabler / DELL 5M LC-LC Multimode Optical
DELL 5M LC-LC Multimode Optical (470-10645)

DELL 5M LC-LC Multimode Optical

Varenr.:
470-10645
  • Type Fiber
  • Konnektor 1 LC
  • Konnektor 2 LC
238,69
298,36 inkl. moms
Forventes på lager 04-11-2020
Antal:
Beskrivelse

Overview

Transfer data at high speeds with the Multimode LC/LC Fiber Cable from Dell™. This cable features LC connectors at both the ends. It is ideal for applications where minimum signal loss is an important consideration. This product has been tested and validated on Dell™ systems. It is supported by Dell™ Technical Support when used with a Dell™ system.

Highlights

- Ideal solution for high speed data transmission
- Features LC/LC connectors for interfacing to your device
- This product has been tested and validated on Dell™ systems
- Supported by Dell™ Technical Support when used with a Dell™ system

Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.