Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
APPLEBANTEXDURACELLELBAPENTELPILOTPOST-ITQConnectSTABILOTORK

Netværkstilbehør

Forsiden / DELL FORCE10 1GBIT SFP TRANSCEIVER ZX
DELL FORCE10 1GBIT SFP TRANSCEIVER ZX (407-10939)

DELL FORCE10 1GBIT SFP TRANSCEIVER ZX

Varenr.:
407-10939
EAN:
5397063836581
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
6.911,80
8.639,75 inkl. moms
Forventes på lager 11-11-2020
Antal:
Beskrivelse

DELL 407-10939. Maksimal dataoverførselshastighed: 1000 Mbit/s, Grænsefladetype: SFP, Fiber kabeldiametre understøttes (kerne/beklædning): 9/125 µm. Kompatible produkter: - Dell Networking N2048P - Dell Networking N3024 - Dell Networking N3024F - Dell Networking N3048...

Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.